Przejdź do treści strony

X Rodzinny Piknik Lotniczy "Pod Niebem Świętej Warmii" w Gryźlinach

W dniach 6-7 lipca 2024 roku, w Gryźlinach odbył się jubileuszowy X Rodzinny Piknik Lotniczy "Pod Niebem Świętej Warmii". Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do podziwiania pokazów lotniczych oraz spędzenia czasu z rodziną, korzystając z licznych atrakcji. Organizatorem imprezy była gmina Stawiguda przy współpracy m.in. z powiatem olsztyńskim, wspierana przez wielu partnerów.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. W sobotę, 6 lipca, pokazy rozpoczęły się o godzinie 16:00 i trwały do 21:30. Następnie odbył się wieczorny pokaz balonów, a dzień pełen emocji zakończył niesamowity pokaz laserów z muzyką i efektami specjalnymi.

Poza emocjonującymi pokazami lotniczymi, mieszkańcy i turyści mogli skorzystać z wielu atrakcji dostępnych na ziemi, m.in.:

  • Park Rozrywki

  • Mobilna Kortosfera

  • Stoisko Wojska Polskiego

  • Stoisko Majsterkowo Castoramy

  • Wystawa zabytkowych i stylowych samochodów

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Gminy Stawiguda za organizację oraz do wszystkich partnerów za wsparcie. Gmina Olsztynek z dumą współuczestniczyła w tym wspaniałym przedsięwzięciu.