Przejdź do treści strony

Projekt Akademia GOZ

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ.

Cel Projektu:  Zarówno pracodawcy, jak i ich pracownicy/pracowniczki, będą mieli okazję uczestniczyć w wysokiej jakości szkoleniach i konsultacjach. Priorytetem jest zwiększenie świadomości oraz zrozumienie korzyści wynikających z wdrożenia Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) w przedsiębiorstwie.

Grupa Docelowa:  490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w mikro, małych, średnich i dużych firmach, które pragną rozwijać lub wdrażać procesy gospodarki o obiegu zamkniętym.

Główne Korzyści Płynące z Udziału w Projekcie:

  1. Rozwój Kompetencji: szkolenia są całkowicie bezpłatne, dzięki 100% dofinansowaniu z Funduszy Unijnych. Uczestnicy zdobędą niezbędne umiejętności z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.
  2. Transparentność i Wiarygodność: Uczestnicy zdobędą umiejętności zbierania i analizowania danych niezbędnych do poprawnego raportowania ESG, co jest kluczowe dla transparentności przedsiębiorstwa.
  3. Usprawnienie Procesów Produkcyjnych: Szkolenia stanowią doskonałą okazję do nauki usprawnienia procesów produkcyjnych i zarządzania odpadami poprzez wprowadzenie rozwiązań gospodarki cyrkularnej.
  4. Aktualne Przepisy i Regulacje: Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat aktualnych przepisów dotyczących ochrony środowiska, gospodarki o obiegu zamkniętym i wymogów raportowania ESG, co pozwoli firmie lepiej dostosować się do obowiązujących regulacji prawnych.
  5. Finansowanie i Zrównoważony Rozwój: Wiedza i umiejętności nabyte podczas szkolenia pomogą w przygotowaniu projektów zgodnych z oczekiwaniami instytucji finansujących zieloną transformację.

Spotkanie informacyjne na temat projektu odbędzie się 16 maja o godz. 10:00 na platformie MS Teams.

I runda naboru wniosków trwa do 20 maja 2024r.

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Więcej informacji pod linkiem: akademiagoz.com.pl