Przejdź do treści strony

Niepodległościowy Turnieju Tenisa Stołowego w Mierkach

Jak co roku w Dniu Święta Niepodległości, odbył się kolejny Turniej Tenisa Stołowego w świetlicy wiejskiej w Mierkach. W wydarzeniu uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku, Andrzej Wojda. W zawodach wzięło udział 7 graczy dorosłych i 2 młodych adeptów. Turniej rozpoczęli najmłodsi uczestnicy Ksawery i Kacper. W sportowej rywalizacji walczyli każdy z każdym, pomagał im doping kibiców. Do walki o czołowe miejsca weszło 4 zawodników Sebastian Majewski, Zbigniew Kołak, Paweł Jakubowski, Marek Arcipowski.
Zwycięzcą Turnieju został Marek Arcipowski, II miejsce zajął Zbigniew Kołak, III miejsce przypadło Sebastianowi Majewskiemu, IV był Paweł Jakubowski. Zwycięzcy otrzymali Puchary ,dyplomy i paletki. Pozostałym graczom wręczono dyplomy za udział i nagrody rzeczowe. Sponsorem nagród rzeczowych był Kamil Wojda, puchary zakupiono z funduszu sołeckiego.
Turniej prowadziła Daria i Kamil Wojda. Sportowe emocje opadły podczas poczęstunku, który przygotowały Panie z KGW. Dziękujemy zawodnikom i kibicom za udział oraz wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu Turnieju.

Gratulacje dla zwycięzców!