Przejdź do treści strony

Najnowsze Informacje

Żłobek Miejski w Olsztynku ma już dwa i pół roku

Minął kolejny rok działalności Żłobka Miejskiego w Olsztynku. Żegnamy swoich absolwentów, dzieci, które były z nami od początku funkcjonowania żłobka czyli od stycznia 2017r. W sierpniu 2019 żłobek opuści dwadzieścioro dziewięcioro dzieci, które ukończyły pierwszy, bardzo ważny etap swojego życia i swojej edukacji. Byłyśmy z nimi od początku: pierwsze kroki, pierwsze upadki, pierwsze słowa, nauka jedzenia, wspólna zabawa. Wspierałyśmy u dzieci wrodzoną ciekawość świata dbałyśmy o ich prawidłowy rozwój intelektualny, społeczny i fizyczny. Umiejętnie zorganizowana przestrzeń i zabawy dawały im możliwość do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Podczas pobytu w żłobku dzieci brały udział w zabawach, uroczystościach i obchodziły z nami różne święta między innymi takie jak: Dzień Pluszowego Misia, Dzień Babci i Dziadka, Bal Karnawałowy, Walentynki, Dzień Strażaka, Dzień Muzyki, Dzień Wiosny, Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Dziecka. Starałyśmy się dostarczyć dzieciom na co dzień wiele możliwości do ciekawych działań. Obserwowałyśmy ich rozwój ,postępy i dorastanie. Widoczne pozytywne efekty naszej pracy dają nam siłę i zadowolenie na co dzień. 

Na pamiątkę pobytu w żłobku dzieci otrzymały grupowe zdjęcia. Rodzice również dostali podziękowania za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz żłobka.

Będziemy tęsknić za „naszymi dziećmi’’. Życzymy im powodzenia oraz wielu sukcesów w przedszkolu.

 

Dyrekcja i pracownicy

Żłobka Miejskiego w Olsztynku