Przejdź do treści strony

Najnowsze Informacje

Nowa kadencja sołtysów i przewodniczących osiedli

W dniach od 19 marca do 2 kwietnia br. na terenie naszej gminy odbywały się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich oraz wybory Rad Osiedli i ich Przewodniczących Miasta Olsztynek.

Funkcję sołtysa spośród 30 sołectw po raz pierwszy sprawować będzie 15 osób, a pozostali zostali wybrani na kolejną kadencję. Wśród przewodniczących osiedli wszyscy wybrani w 4 osiedlach będą pełnić funkcję po raz pierwszy.

Poniżej przedstawiamy aktualny wykaz Sołtysów:

  1. Sołtys Sołectwa Ameryka – Franciszka Grodziska
  2. Sołtys Sołectwa Dąb – Aleksander Rutkowski
  3. Sołtys Sołectwa Drwęck – Mariusz Kolec
  4. Sołtys Sołectwa Gaj – Natalia Wolińska
  5. Sołtys Sołectwa Elgnówko – Aneta Przybułowska
  6. Sołtys Sołectwa Jemiołowo – Ewa Kalbarczyk
  7. Sołtys Sołectwa Królikowo – Roman Domżalski
  8. Sołtys Sołectwa Kunki – Piotr Draszek
  9. Sołtys Sołectwa Kurki-Ząbie – Maciej Juras
  10. Sołtys Sołectwa Lichtajny – Rafał Orzechowski
  11. Sołtys Sołectwa Lipowo Kurkowskie – Paweł Makowski
  12. Sołtys Sołectwa Łęciny – Jadwiga Przybyszewska
  13. Sołtys Sołectwa Łutynowo – Marzanna Kaczmarczyk
  14. Sołtys Sołectwa Mańki – Alfred Żebrowski
  15. Sołtys Sołectwa Maróz – Patrycja Lampkowska
  16. Sołtys Sołectwa Mierki – Halina Żydecka
  17. Sołtys Sołectwa Mycyny – Ewa Jaworska
  18. Sołtys Sołectwa Nadrowo – Andrzej Jakimczuk
  19. Sołtys Sołectwa Nowa Wieś Ostródzka – Ewa Sieczkowska
  20. Sołtys Sołectwa Pawłowo – Kinga Gliwka
  21. Sołtys Sołectwa Samagowo – Barbara Wiśniewska
  22. Sołtys Sołectwa Sitno – Antoni Roczeń
  23. Sołtys Sołectwa Swaderki – Jolanta Wiśniewska
  24. Sołtys Sołectwa Sudwa – Dariusz Jaszczanin
  25. Sołtys Sołectwa Świerkocin – Anna Rynkowska
  26. Sołtys Sołectwa Waplewo – Mariusz Szczyglak
  27. Sołtys Sołectwa Warlity Małe – Henryk Grabowski
  28. Sołtys Sołectwa Witramowo – Kazimierz Staszewski
  29. Sołtys Sołectwa Zawady – Mariusz Wróblewski
  30. Sołtys Sołectwa Zezuty – Rafał Strzeżek

oraz Przewodniczących Osiedli:

  1. Przewodniczący Osiedla nr 1 - Mariusz Malik
  2. Przewodniczący Osiedla nr 2 - Dawid Miszczak
  3. Przewodniczący Osiedla nr 3 - Ewa Pyrzanowska
  4. Przewodniczący Osiedla nr 4 - Edyta Kaczmarska

Wszystkim wybranym przewodniczącym i sołtysom gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy w nadchodzącej kadencji.