Przejdź do treści strony

Miejski Dom Kultury w Olsztynku

Katarzyna Waluk - Dyrektor
ul. Chopina 29
11-015 Olsztynek
tel. 89 519 22 01
mdk@olsztynek.com.pl

http://mdkolsztynek.pl/

http://www.facebook.com/pages/Miejski-Dom-Kultury-w-Olsztynku/329787193706825

Rejestr Instytucji Kultury

Zapraszamy do Domu Kultury!

W MDK-u dzieci i młodzież w wieku od 5 do 25 lat mogą rozwijać swoje zainteresowania i kształtować posiadane umiejętności. Oferta zajęć na rok 2011/12 została wzbogacona o szkołę gry na gitarze, szkołę salsy, studio wokalne, chór, zajęcia teatralne.

 

Po kilku latach przerwy do MDK-u powracają „zespoły Pani Kasi”,  dziecięcy „STONOGA”  i  młodzieżowy „JUMP”. Do zespołów mogą dołączyć nowe osoby, po wcześniejszej weryfikacji posiadanych predyspozycji wokalnych i tanecznych przez Katarzynę Waluk.

 

Justyna Dąbrowska zaprasza na warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.  Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych: 10-15 lat i 16-20 lat.

 

Agnieszka Jaruszewicz zaprasza dzieci w wieku od 5 do 10 lat na zajęcia rytmiczno-taneczne.  Natomiast starsze dzieci, od 7-go roku życia, mogą przyjść do studia piosenki, w którym Pani Marianna Kucińska będzie pracować z uczestnikami nad emisją głosu.

 

 „PRO FAMILIA CANTA” to propozycja dla  tych, którym „w duszy gra”. Jeśli kochacie śpiewać, zaproście rodziców, rodzeństwo, (a może dziadków)  i śpiewajcie razem....dla rodziny!

 

Dzieci, które chcą nauczyć się gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz perkusji oferujemy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych  u  Wiesława Gąsiorowskiego i Zbigniewa Chrzanowskiego

 

Szeroką ofertę mamy dla  plastyków. Pan Czesław Minkiewicz zaprasza na zajęcia rzeźbiarskie, a Katarzyna Waluk  proponuje atrakcyjne techniki plastyczne (rysunek, malarstwo, kompozycja) . Dla młodzieży i dorosłych nowa oferta  „DEKORATORNIA” – to propozycja otwartych warsztatów,  na których obok  zajęć plastycznych uczestnicy będą projektować scenografię, kostiumy teatralne, wystrój wnętrza, będą uczyć się zasad kompozycji, a przede wszystkim dobrze się bawić!

 

Sebastian Opaliński zaprasza dzieci i młodzież do koła szachowego. Szachy to wspaniała gra i zarazem dyscyplina sportowa. Wywiera pozytywny wpływ na gracza ucząc przewidywania, logicznego myślenia, sportowego współzawodnictwa, cierpliwości, trenując pamięć.

 

Uwaga! Wszystkie formy stałych zajęć już od października za jedyne 20zł/mc !

 

Obok stałych form proponujemy i gorąco zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach fitness, aerobik, salsy, tańca towarzyskiego i nowoczesnego (wg. cennika instruktorów). 

Swoją szkołę gitarową w Olsztynku (110 zł/mc) otwiera również gitarzysta zespołu BIG DAY oraz  FADE OUT - Dawid Rakowski, a także Olsztyńska Szkoła Chearleederek „SOLTARE”.

 

 

Szczegółowych informacji o zajęciach  można uzyskać w Domu Kultury w Olsztynku codziennie w godz. 8.00-20.00, nr tel. 89 5 192 201