Strona Olsztynka

Zalando Lounge i Hillwood świętują zawieszenie wiechy na nowym centrum logistycznym w Olsztynku
Dodano: 20-07-2018 | Justyna Balicka | wyświetleń: 524
grafika

Zalando Lounge oraz Hillwood Development Company LLC, wiodący deweloper obiektów logistycznych, świętowały w środę 18 lipca w Olsztynku zadaszenie nowego centrum logistycznego, tradycyjnie zawieszając wiechę. W uroczystości wziął udział burmistrz Olsztynka Artur Wrochna.

W regionie zostanie utworzonych około 500 miejsc pracy w środkowej fazie inwestycji. Centrum logistyczne będzie miało powierzchnię 130 000 metrów kwadratowych. Budowa centrum logistycznego Zalando Lounge rozpoczęła się w lutym 2018 roku. Jego dalszy rozwój został powierzony firmie Hillwood, zajmującej się budową oraz nabywaniem wysokiej jakości nieruchomości komercyjnych w całej Europie i Ameryce Północnej. Rozpoczęcie działalności obiektu planowane jest na początek 2019 roku

- Jesteśmy dumni z tego, że możemy tu być – to dla nas bardzo ważny krok. Uruchomienie Zalando Lounge w Polsce w 2017 roku to nasza kolejna dobra decyzja, dzięki któremu firma rośnie. Nowe centrum logistyczne w Polsce pozwoli zwiększyć nasze możliwości i lepiej obsługiwać ciągle rosnącą liczbę klientów w całej Europie. Bardzo dobra współpraca z naszym partnerem, firmą Hillwood, oraz wsparcie władz lokalnych były kluczem do ukończenia tego wspaniałego projektu – powiedział Martin Rost, Senior Vice President Zalando Lounge i Outlet.

Z 15 milionami użytkowników z 12 krajów Europy, Zalando Lounge jest jednym z wiodących klubów zakupowych w Europie. Oferuje ekskluzywny dostęp do 2500 marek z rabatami do 75 procent. Zalando Lounge uzupełnia Zalando Fashion Store o wyjątkowe czasowe promocje, które są szczególnie interesujące dla klientów lubiących ekskluzywne marki i poszukujących okazji cenowych.

Więcej informacji na:

Gazeta Warmińska

Property News

Gazeta Wyborcza

Gazeta Olsztyńska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 31-08-2017  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-08-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 23