Strona Olsztynka

Powiatowe Święto Policji w Olsztynku
Dodano: 17-07-2018 | Promocja Gminy | wyświetleń: 300
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 26-07-2018
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 54

W tym roku Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i powiatu olsztyńskiego, ceremonialnie uczcili Święto Policji w dn. 13 lipca br. w Olsztynku. W uroczystym apelu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Olsztynie - insp. Piotr Zabuski, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie - insp. Tomasz Klimek, Burmistrz Olsztynka - Artur Wrochna, Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku - Andrzej Wojda, burmistrzowie i wójtowie z powiatu olsztyńskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych z Urzędu Wojewódzkiego i Starostwa Powiatowego.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Błogosławionej Anieli Salawy koncelebrowaną przez biskupa pomocniczego Janusza Ostrowskiego.

Następnie podczas uroczystego apelu na Placu Św. Piotra w Olsztynku odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień „Liderów KMP”. Nowe pagony założyło 220 policjantów. Komendant Miejski Policji w Olsztynie wyróżnił 17 osób. W tym gronie znajdowali się zarówno funkcjonariusze jak i pracownicy cywilni, którzy odznaczają się wybitnym zaangażowaniem w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków służbowych – wszyscy otrzymali tytuł „Lidera KMP”.

Link do strony KMP w Olsztynie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 23-07-2018  Justyna Balicka
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-08-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 23