Strona Olsztynka

Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych czyta dzieciom
Dodano: 18-04-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 1600
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 18-04-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 26

Tradycje są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Najbardziej rozpowszechniane w naszej kulturze są tradycje związane ze świętami religijnymi. Podkreślają one naszą gościnność i serdeczność.

Jednym z celów przedszkola jest przekazywanie młodszym pokoleniom tradycji oraz zwyczajów związanych ze świętami.

Święta Wielkanocne to czas radości, spotkań w miłym gronie, dzielenia wspólnych chwil z najbliższymi. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” dnia 12 kwietnia 2017 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Alicja Woźnicka – Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych.

Dyrektor przedszkola, Pani Barbara Sternicka, serdecznie przywitała naszego wspaniałego gościa i opowiedziała dzieciom, jak ważne funkcje dla naszego miasta pełni nasz gość. Pani Alicja Woźnicka z ogromną radością, ciepło przywitała się z naszymi przedszkolakami. Przeczytała dzieciom opowiadania: „Bajeczka Wielkanocna” oraz „Święta Wielkanocne”. Dzieci z uwagą i w skupieniu wysłuchały czytanych bajek oraz odpowiedziały na wszystkie zagadkowe pytania zadane przez naszego gościa.

Na zakończenie tego miłego spotkania, Pani Alicja Woźnicka złożyła Pani Dyrektor, nauczycielom, wszystkim pracownikom administracji oraz dzieciom najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a także podziękowała gorąco za zaproszenie. W dowód wdzięczności przedszkolaki wręczyły świąteczny upominek w postaci własnoręcznie wykonanego stroika wielkanocnego.

Spotkanie odbyło się w bardzo ciepłej i serdecznej atmosferze. Było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu w oczekiwaniu na święta i wprowadziło nas wszystkich w wielkanocny nastrój.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 19-06-2018  Promocja Gminy
grafika
Wprowadzono: 15-06-2018  Promocja Gminy
grafika
Wprowadzono: 08-06-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 38