Strona Olsztynka

PERŁY OLSZTYNEK nie zwalniają tempa, tym razem najlepsze w „Nowym Mieście Cup”
Dodano: 08-03-2017 | Radosław Juszczyk | wyświetleń: 2069
grafika

   Z kolejnego turnieju halowego zawodniczki Perły Olsztynek wracają z tarczą do domu . W sobotę 4 marca 2017 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt rocznika 2004 i młodsze w Nowym Mieście Lubawskim „Nowe Miasto Cup”

   W turnieju grało osiem zespołów, drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespół Pereł grał w grupie B z takimi zespołami : Wicher Gwiździny, UKS Mroczno i UKS Gol Brodnica. W skład grupy A weszły zespoły: Brzozie Lubawskie, UKS Gol Brodnica II , ZS Marzęcice i Mroczno o4.

   Drużyna trenera Serowińskiego zaczęła swoje zmagania z walką o medale od wysokiego zwycięstwa w  swojej grupie nie przegrywając żadnego meczu.

   Półfinał od początku pokazał ,że nic nie dzieje się bez przypadku. Perły Olsztynek od pierwszych minut przeszły do ataku czego efektem były 2 kolejno strzelone bramki przez Aleksandrę Pacuszka i Nelę Szczepkowską, czym ustaliły wynik spotkania na 2 : 0 dla Pereł Olsztynek.

      Mecz finałowy pomiędzy zespołami Perły Olsztynek a UKS Gol Brodnica. Każdy z tych zespołów zasłużył na złote medale ale zwycięzcą mógł być tylko jeden z nich. Wygrały Perły, które stanowiły najbardziej zgrany kolektyw. W grze dziewcząt z Olsztynka było widać zaciętość i nieustępliwość. W całej imprezie zawodniczki z Olsztynka pokazały, że mają charakter i nawet w trudnej sytuacji potrafiły uzyskać korzystny wynik meczu. Zdobyły złote medale jak najbardziej zasłużenie. Perełki w turnieju z 5 rozegranych meczów wygrały 4 i 1 remisując, uzyskując bilans bramkowy 11 – 4. Dodajmy, iż najlepszą bramkarką turnieju została Alicja Szelugowska (UKS Perły Olsztynek).

 

Skład zespołu Perły Olsztynek: Aleksandra Gala, Daria Gutkowska, Aleksandra Nowicka, Kornelia Szczepkowska, Alicja Szelugowska, Nikola Szpakowska, Aleksandra Pacuszka, Julia Tymińska, trener Zbigniew Serowiński.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

  1. Perły Olsztynek
  2. UKS Gol Brodnica
  3. UKS Gol Brodnica II
  4. ZS Marzęcice
  5. Brzozie Lubawskie
  6. UKS Mroczno
  7. Wicher Gwiździny
  8. Mroczno o4
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 15-12-2017  Justyna Balicka
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 18-05-2018   Justyna Balicka
Liczba zdjęć: 17