Strona Olsztynka

Inauguracja roku szkolnego w placówkach edukacyjnych w gminie Olsztynek
Dodano: 04-09-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 1304
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 05-09-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 18

Tegoroczna inauguracja roku szkolnego w Gminie Olsztynek odbyła się 4 września - wakacje zostały nie co wydłużone. Jest to pierwszy rok szkolny po reformie edukacji gdzie nie było naboru do pierwszych klas gimnazjów.

Do placówek na rozpoczęcie roku szkolnego przybyli przedstawiciele władz samorządowych Olsztynka.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku uczestniczyła delegacja złożona z Przewodniczącego Rady Miejskiej w Olsztynku Andrzeja Wojdy oraz Skarbnik Miasta Lucyny Łukaszewicz w uroczystości uczestniczył też Dyrektor Zespołu Administracji Szkół i Przedszkoli Mirosław Obrębski.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w inauguracji uczestniczyli Sekretarz Miasta Beata Pieniak oraz Komendant Straży Miejskiej w Olsztynku Mirosław Szostek.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Waplewie w inauguracji uczestniczył Burmistrz Olsztynka Artur Wrochna, Komendant Policji w Olsztynku  podkom. Janusz Wirchanowicz, Dyrektor MOPS w Olsztynku Ewa Szerszeniewska oraz Ksiądz Proboszcz Janusz Koniec. Po raz pierwszy w roli nowego dyrektora placówki wystąpił Piotr Kolek oraz Danuta Wieczorek jak wicedyrektor szkoły.  

W Szkole Podstawowej w Elgnówku uczestniczył radny Rady Miejskiej w Olsztynku Ryszard Orłowski.

Przedstawiciele samorządu gminnego życzyli uczniom samych sukcesów i dobrych ocen, nauczycielom i pracownikom oświaty dużo cierpliwości, wytrwałości i satysfakcji, a rodzicom zadowolenia z pracy placówek oświatowych i wyników swoich pociech.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 08-06-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 38