Strona Olsztynka

Uroczyste zakończenie roku dzieci 6 letnich w Przedszkolu Miejskim w Olsztynku „Żegnaj przedszkole, na szkołę przyszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas”
Dodano: 27-06-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 1295

W środę 21 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku dzieci 6 letnich z udziałem zaproszonych gości oraz rodziców. Był to dzień szczególny, który rozpoczął się polonezem. Następnie wszyscy odśpiewali Hymn Przedszkola.

Atmosfera była podniosła, ponieważ swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Artur Wrochna- Burmistrz Olsztynka, Pan Andrzej Wojda- Przewodniczący Rady Miejskiej, Pani Lucyna Łukaszewicz- Skarbnik Miasta, Pan Adam Kaczmarczyk- Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku, Pan Mirosław Obrębski- Dyrektor ZASiP W Olsztynk, Pani Renata Kaźmierczak- przedstawiciel Nadleśnictwa Olsztynek, Pan Marcin Chrząszcz- przedstawiciel Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynku, Pan Romuald Hodyra- Prezes Oddziału ZNP w Olsztynku. Po powitaniu przez Panią Barbarę Sternicką- Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Olsztynku wszystkich przybyłych gości, rodziców, dzieci,  nauczycielki oraz pracowników obsługi , głos zabrali nasi goście: Burmistrz Olsztynka i Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynku.

 Następnie Pani Barbara Sternicka wręczyła podziękowania gościom oraz rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę, zaangażowanie oraz wspieranie w podejmowanych działaniach.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, podczas której dzieci pięknie przygotowane prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: „Hej przedszkole”, „Przedszkola czas już minął”, „Wakacje”. Odtańczyły aż sześć tańców: „Polonez”, „Chochliki”, „Hop- siup”, „Mazur Ułański”, „Sokoły”, „Taniec Hiszpański”.

Występy przedszkolaków przyjęte zostały gromkimi brawami, a rodzice przypatrywali się z zachwytem i niedowierzaniem poczynaniom swoich pociech.

Rada Rodziców złożyła podziękowania Dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola za całoroczną współpracę w zakresie edukacji przedszkolnej i wspólnej organizacji wielu imprez i uroczystości przedszkolnych.

Na koniec Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Olsztynku - Pani Barbara Sternicka podziękowała za przybycie i złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia udanych, słonecznych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji. Następnie zaprosiła gości na słodki poczęstunek do przedszkola, a rodziców i dzieci do grup, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, książek i upominków.

Słowa piosenki „W życiu piękne są tylko chwile” znakomicie oddają charakter uroczystości zakończenia roku dzieci 6 letnich, dla których od września rozpocznie się nowy rok, szkolny….

Nauczycielki Przedszkola Miejskiego w Olsztynku

Iwona Grzeszczak, Beata Jastrzębowska, Halina Dublaszewska

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 15-06-2018  Promocja Gminy
grafika
Wprowadzono: 08-06-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 38