Strona Olsztynka

Laur Najlepszym z Najlepszych dla Olsztynka
Dodano: 31-03-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 2525
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 31-03-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 14

30 marca podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie wręczono Laury „Najlepszy z Najlepszych”. Jednym z laureatów tegorocznych nagród Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii „Kultura, sztuka, muzyka” zostało Multimedialne Muzeum Obozu Jenieckiego Stalag IB i Historii Olsztynka.

W zorganizowanym już po raz 14 plebiscycie wyłoniono najznamienitszych ambasadorów naszego województwa.

Statuetki Laurów otrzymało ponad 30 osób i przedstawicieli instytucji oraz firm w kategoriach: sport, kultura, nauka, działalność społeczna, rolnictwo, żywność regionalna, turystyka, rozwój społeczno-gospodarczy regionu.

W czasie gali prestiżowe wyróżnienie z rąk marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina odebrali Zastępca Burmistrza Olsztynka Krzysztof Wieczorek oraz kierownik muzeum Agnieszka Tomaszewska.

Laur otrzymują osoby, instytucje lub firmy z naszego regionu, które w ciągu 2016 roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces, zostały docenione przez niezależne gremia, przyczyniły się do promocji regionu w kraju i na świecie.

Multimedialne Muzeum Obozu Jenieckiego Stalag IB i Historii Olsztynka jest laureatem pierwszego miejsca w konkursie portalu kulturaonline.pl na najciekawsze muzeum multimedialne w Polsce.

Nagroda „Najlepszy z Najlepszych” jest kolejnym wyróżnieniem zdobytym przez Gminę Olsztynek.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 29-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 65