Strona Olsztynka

Rozstrzygniecie konkursu „Zapobiegajmy pożarom”
Dodano: 19-03-2017 | Promocja Gminy | wyświetleń: 980
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 20-03-2017
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 31

13 marca w sali sportowej Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i upominków laureatom konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, którego eliminacje powiatowe zorganizowali w grudniu ubiegłego roku Powiat Olsztyński i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie. Wśród gości znaleźli się starosta olsztyński Małgorzata Chyziak, dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Grzegorz Matczyński, burmistrz Olsztynka Artur Wrochna, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mirosław Szostek, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynku oraz dyrektor Gimnazjum im. Noblistów Polskich Irena Jędruszewska.

Zgromadzeni goście mieli okazję wręczyć nagrody wyróżnionym:

W kategorii wiekowej – przedszkole – Anieli Warych, Dawidowi Haratymowi, Janowi Chrząszczowi, Janowi Szczepkowskiemu, Stanisławowi Ilinicz wszyscy z Przedszkola Miejskiego w Olsztynku oraz Bartoszowi Cendrowskiemu z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie.

W kategorii – szkoła podstawowa klasy I – III – Natanowi Haponiukowi i Szymonowi Wilk ze Szkoły Podstawowej w Elgnówku oraz Wiktorowi Kukaszewskiemu z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie.

W kategorii – szkoła podstawowa klasy IV-VI – Alicji Nicz, Jakubowi Rokickiemu, Rafałowi Gesek, Sylwii Luks wszyscy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie oraz Klaudii Głowackiej ze Szkoły Podstawowej w Elgnówku.

W kategorii – gimnazjum – Bognie Radomskiej oraz Sandrze Kolek z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku.

W kategorii – szkoła ponadgimnazjalna – Paulinie Rakiel z LO im. J. Kaczmarskiego w Olsztynku.

W czasie spotkania strażacy z OSP w Olsztynku przygotowali na tą okazję pokaz udzielania I pomocy przedmedycznej dla dzieci i młodzieży zgromadzonej na widowni.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 08-06-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 38