Strona Olsztynka

zaawansowane
baner BIP
baner Olsztynecki Budżet Obywatelski
baner Projekty Unijne
baner Olsztynek na facebook-u
baner Kanał Gminy Olsztynek na YouTube
baner Dziennik Ustaw / Monitor Polski
baner http://olsztynek.e-mapa.net/
baner Miejski Dom Kultury
baner Elektroniczna Skrzynka Podawcza
baner 100 lat Skansenu w Olsztynku
baner
stat4u
Targi Przedsiębiorczości w Pasymiu
Dodano: 12-09-2016 | Promocja Gminy | wyświetleń: 3227
grafika

Podczas Pierwszych Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości, które odbyły się 9-10 września nad jeziorem Kalwa w Pasymiu, zaprezentowaliśmy ofertę naszych lokalnych przedsiębiorców. Targi to doskonałe wydarzenie umożliwiające prezentację lokalnych firm, a tym samym przede wszystkim potencjału gminy. To niecodzienna okazja do zaprezentowania swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Wymiana wzajemnej informacji o sobie, możliwe podjęcie wspólnych wyzwań biznesowych, a co za tym idzie rozwój przedsiębiorstw w przyszłości to tylko niektóre z korzyści jakie płyną z tego rodzaju wydarzeń.

Wszystkim przyświecał jeden cel i zarazem główna myśl całego przedsięwzięcia: „Wspólnie budujmy lokalną przedsiębiorczość”. Targom towarzyszyły panele dyskusyjne dla przedsiębiorców, ale też i dla rolników, branży turystycznej i producentów zdrowej żywności. Uczestniczyli w nich przedstawiciele wiodących agend, min. Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Agencji Nieruchomości Rolnych, czy też Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa.

Lokalny biznes potrzebuje promocji, kontaktów, zarówno między sobą, jak i z organizacjami, instytucjami, które mogą ten biznes wspierać, pomagać się rozwijać. Nie sposób wymienić wszystkie potencjalne korzyści, jakie pojawią się przy tego rodzaju targach.

Na tę formę promocji zdecydowało się również kilku olsztyneckich przedsiębiorców: Gospodarstwo Rybackie w Swaderkach, Huta Szkła Artystycznego w Olsztynku, „Jagodzianka” Cukiernia Emilia Witowicz, Octim Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. w Olsztynku, Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w Olsztynku oraz Zakład Masarski „Tomuś” Tomasz Reihs z Królikowa. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a prezentowane wyroby dużym uznaniem. Mamy nadzieję, że nasza promocja lokaknej oferty podczas Pierwszych Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości w Pasymiu, przyniesie przedsiębiorcom z naszej gminy wiele korzyści i pozwoli dotrzeć ze swoją ofertą w coraz dalsze regiony Polski oraz za granicy.

 

 

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 29-03-2017  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6