Strona Olsztynka

Kolejne Laury dla Olsztynka
Dodano: 21-03-2016 | Promocja Gminy | wyświetleń: 6824
grafika
Galerie:
grafika
Dodano: 21-03-2016
Promocja Gminy
Ilość fotografii: 13

W dniu 17 marca br. w Hotelu Omega w Olsztynie odbyła się po raz pierwszy uroczysta Gala Wzorowych zorganizowana pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Podczas gali wręczono prestiżowe statuetki „Wzorowym Gminom” i „Wzorowym Firmom” z województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród wyróżnionych znalazły się samorządy i firmy z naszego regionu.

Nominowani do otrzymania tych prestiżowych wyróżnień zostali poddani dokładnej ocenie przez Kapitułę Konkursu.

W kategorii „Wzorowa Gmina” – Olsztynek został doceniony pod względem szeroko rozumianej opieki zdrowotnej i pomocy społecznej. „Służba Zdrowia i Opieka Społeczna”.

Prestiżowe wyróżnienie z rąk marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina odebrali burmistrz Olsztynka Artur Wrochna oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Wojda.

Za „Wzorowe Firmy” uznano kilka przedsiębiorstw z regionu, jedno z wyróżnień trafiło do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Magdalenka Pani Aliny Janeczek z Olsztynka w kategorii „Najlepsza Piekarnia Warmii i Mazur„

Prestiżowe wyróżnienie z rąk marszałka odebrał Mariusz Widmański.

Oprawę muzyczną przygotowała Młodzieżowa Orkiestra Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka ze Staszowa, która w swoim repertuarze zaprezentowała wiele światowych szlagierów muzyki rozrywkowej. Całość poprowadził dyrektor wydawnictwa Europa Press Media, były dziennikarz TVP Olsztyn, Artur Świtoń.

Liczymy na to, iż zdobyte nagrody jeszcze bardziej zmobilizują zarówno samorząd jak i lokalnych przedsiębiorców do pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz podniesienia, jakości świadczonych usług.

Karol Kijkowski

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
Wprowadzono: 15-06-2018  Promocja Gminy
grafika
Wprowadzono: 08-06-2018  Promocja Gminy
1
2
3
4
5
6
Róg obrazka 1 Róg obrazka 2
grafika
Róg obrazka 3 Róg obrazka 4

Wprowadzono: 13-06-2018   Promocja Gminy
Liczba zdjęć: 38